Fustan me mëngë të gjata – Darling Cat

Marka

7,055 L

Brand:  The bonnie mob

95 % pambuk organik i çertifikuar nga GOTS dhe 5 % kashmir organik super i butë!

Fustan pambuku dhe kashmiri me mëngë të gjata, në ngjyrë të ëmbël rozë dhe printin e maces simpatike Sam. Ky fustan jashtëzakonisht i butë dhe i ngrohtë është zgjedhja ideale për t’i bërë ballë më së miri ditëve të ftohta të dimrit. Kombinojeni me geta, kapuça dhe aksesorë të tjerë për një veshje të rehatshme dhe plot stil për vogëlushet tuaja.

Karakteristikat:

 • Fustan me mëngë të gjatame përbërje pambuku dhe kashmiri
 • Super i butë dhe i ngrohtë
 • I lehtë dhe i rehatshëm

Këshilla:

 • Mund të lahet në lavatriçe me 30°C dhe nuk duhet të hekuroset. 

Të dhëna teknike:

 • Materiali: 95% pambuk organik i çertifikuar nga GOTS dhe 5% kashmir organik
+
 • Fustan me mëngë të gjata - Darling Cat

  7,055 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Fustan me mëngë të gjata - Darling Cat

   7,055 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   The bonnie mob

   Gjinia

   Femra

   Certifikime

   Certifikuar nga GOTS

   Materiali

   95% Pambuk Organik dhe 5 Kashmir

   Mosha

   6- 12 muajsh, 12- 18 muajsh, 18- 24 muajsh

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories