Deep Sea Adventure

Marka

19,800 L

Brand:  Manhattan Toy

Me 4 kuadrate lodrash praktike për të vegjlit, Deep Sea Adventure është e mbushur plot me momente emocionuese dhe argëtuese. Me rrëshqitësit, rrathët me elasticitet, molusqet kërcitëse, një pasqyrë me pamje dhe ingranazhe rrotulluese e shumë mini aksesorë të tjerë në dispozicion, ofron orë të pafundme loje. Ky set prej druri dhe me një dizajn vërtet të veçantë do të frymëzuar lojën imagjinative dhe do ti ndihmojë fëmijët në zhvillimin e aftësive motorike. Mund të luhet edhe në grupe. Plotëson të gjitha standartet e cilësisë CPSC, ASTM dhe EN71. Falë dizajnit dhe madhësisë, njëkohësisht shërben edhe si dekoruese, mund të zhvendoset në çfarëdo vendi.

Karakteristikat:

 • Deep Sea Adventure është e mbushur plot me momente emocionuese dhe argëtuese
 • Përmban 4 kuadrate lodrash praktike dhe shumë mini aksesorë
 • Frymëzon lojë imagjinare dhe ndihmon në zhvillimin e aftësive motorike
 • Plotëson të gjitha standartet e cilësisë CPSC, ASTM dhe EN71
 • Mund të luhet edhe në grupe

Të dhënat teknike:

 • Përmasat: 49.53 x 49.53 x 53.35 cm
 • Mosha: +12 muajsh

S’ka stok

 • Deep Sea Adventure

  19,800 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Deep Sea Adventure

   19,800 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Manhattan Toy

   Mosha

   +12 muajsh

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories