Dele druri

Marka

2,940 L

Brand:  Plan Toys

Dele druri | Një lodër e shkëlqyer e aftësive praktike: bashkoni pesë unazat prej druri të dhëna për të përfunduar trupin e deleve. Por, kjo duhet të bëhet në një mënyrë përkatëse të ngjyrave, siç përshkruhet në fije elastike – ose delja nuk do të rezultojë plotësisht! Ndërtuar nga druri i ricikluar pa kimikate, i tharë me furrë, me ngjyra jo toksike, të bazuara në ujë.

E shkëlqyeshme për:

 • koordinimin e syve dhe duarve
 • zhvillimin e rrokjeve
 • njohjen e ngjyrave
 • aftësive për sekuencën
 • zgjidhjen e problemeve dhe të menduarit logjik
 • zhvillimin njohës

Ka stok

+
 • Dele druri

  2,940 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Dele druri

   2,940 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Mar 26 – Mar 26
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Plan Toys

   Ngjyra

   E bardhë

   SKU: 8854740051509 Categories: , , Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories