3 në 1 – Tabelë e lartë vizatimi

Marka

18,500 L

Brand:  Melissa & Doug

E përsosur për të nxitur shpirtin krijues dhe për të zhvilluar imagjinatën e artistit tuaj të vogël. Ky set përmban gjithçka që ju nevojitet për tu argëtuar dhe për të shprehur krijimtarinë tuaj. Përbëhet nga një anë me tabelë të bardhë magnetike, dhe një tjetër me dërrasë të zezë shkolle. Seti përfshin gjithashtu një grupim magnetesh me shkronja e numra. Materiali prej druri e bën të fortë dhe rezistente, ndërsa është shumë e lehtë në hapje dhe mbyllje. Është tejet praktike dhe me një dizajn minimalist që i përshtatet çdo ambjenti. Lartësia është e rregullueshme duke i’u përshtatur fazave të rritjes së fëmijëve.

Karakteristikat:

 • Perfekte për orë argëtimi dhe krijueshmërie
 • Përmban një strukturë me dy kahe: një anë me tabelë të bardhë magnetike ku mund të shkruani ose vizatoni me lapustila dhe një anë me dërrasë klasike shkolle të zezë ku mund të përdorni shkumësa shumëngjyrësh
 • Është shumë e lehtë në hapje dhe mbyllje
 • Ka tre lartësi të rregullueshme
 • Ndërtuar me materiale druri

Të dhënat teknike:

 • Mosha: +3 vjeç
 • Përmasat: 119.5 x 68.6 x 66 cm
 • Pesha: 8.7 kg

 

Ka stok

+
 • 3 në 1 - Tabelë e lartë vizatimi

  18,500 L

  Rezervo një telefonatë

  •  Transporti & Kthimet

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Na pyesni

   3 në 1 - Tabelë e lartë vizatimi

   18,500 L

   Na pyesni

     Kohëzgjatja e dorëzimit të produktit: Dhj 07 – Dhj 07
     ... vizitorë  po e shikojnë dhe e kanë parë

     Ndaje me miqtë
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Melissa & Doug

   Mosha

   +3 vjeç

   Barkodi: 772112826 Kategoritë: , ,
   Close
   Kategoritë
   Close SHPORTA BEE
   Close Lista e dëshirave
   Parë së fundmi Close
   Close

   Close
   Bee Kids
   Categories