Dërrasa Magnetike

Marka

3,100 L

Brand:  
Djeco

Një tabelë magnetike për shkrimin ose për magnetizimin e të gjitha objekteve magnetike, e përshtatshme për fëmijët e moshës nga 3 vjeç.  Kjo dërrasë druri është ideale për  praktikimin e shkrimit dhe numërimit. Seti përmban  4 lapsa dhe një sfungjer për ta fshirë. Është shumë praktike për tu vendosur kudo falë përmasave dhe varëses që ka. Madje kjo është edhe një opsion dhurate ideale për çdo rast.

Karakteristikat:

 • Lojë  argëtuese
 • Ndihmon në praktikimin e shkrimit dhe numrave
 • Mund të merret kudo me vete
 • Mund të vendoset kudo
 • Dërrasë magnetike
 • Ide dhurate ideale për çdo rast

Të dhënat teknike:

 • Përmasat e dërrasës: 37.5 x 28.2 x 1 cm
 • Përmasat e kutisë: 41.8 x 30.5 x 3 cm
 • I përshtatshëm për moshat: +3 vjeç
 • Materiali: dru

S’ka stok

 • Dërrasa Magnetike

  3,100 L

  Rezervo një telefonatë

  •  Transporti & Kthimet

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Na pyesni

   Dërrasa Magnetike

   3,100 L

   Na pyesni

     ... vizitorë  po e shikojnë dhe e kanë parë

     Ndaje me miqtë
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Djeco

   Mosha

   +3 vjeç

   Close
   Kategoritë
   Close SHPORTA BEE
   Close Lista e dëshirave
   Parë së fundmi Close
   Close

   Close
   Bee Kids
   Categories