Djep kukullash Djeco

Marka

6,100 L

Brand:  
Djeco

Djep i bukur për lojëra i bërë nga druri natyral me një mbulesë blu e bërë nga material 100% pambuk. E përkryer për të vegjlit që të mësojnë rreth kohës së gjumit, ndërsa e tundin butësisht kukullën e tyre për të fjetur. Kujdesi për kukullën tuaj nëpërmjet lojës me role është një mënyrë e shkëlqyer për të vegjlit për të zhvilluar aftësi sociale dhe empatike. Gjithashtu ndihmon në zhvillimin e aftësive motorike edukative dhe të shkëlqyera.

Karakteristikat:

 • I përshtatshëm për kukulla prej 30 deri në 36 cm
 • Përmbajtja 1 krevat lëkundëse prej druri, 1 dyshek, 1 jastëk, 1 batanije
 • Djep i bukur për lojëra i bërë nga druri natyral
 • Ndihmon në zhvillimin e aftësive motorike edukative dhe të shkëlqyera

Të dhënat teknike:

 • Mosha: +2 vjeç
 • Përmasat: 39 x 20 x 27 cm

 

 

 

 

 

 

Ka stok

+
 • Djep kukullash Djeco

  6,100 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Djep kukullash Djeco

   6,100 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Mar 30 – Mar 30
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust

    

    

    

   Marka

   Djeco

   Mosha

   +2 vjeç

   SKU: 3070900078628 Categories: , Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories