Djep Për Bebe – I Bardhë

Marka

42,300 L

Brand:  
BabyBjorn

Një djep kompakt me lëkundje të butë dhe qetësuese për fëmijën tuaj.

Kur fëmija juaj fle i qetë, ashtu flini edhe ju! Djepi BabyBjörn është krevati i përsosur për fëmijën tuaj. Lëkundja e butë e këtij djepi është qetësuese dhe e sigurt për foshnjën tuaj. Djepi është i përsosur në muajt e parë kur të porsalindurit kalojnë nëpër periudha të shkurtra gjumi dhe zgjimi. Djepi mund të lëvizë lehtësisht nëpër shtëpi, kështu që gjithmonë mund ta mbani fëmijën afër. Djepi është krijuar në konsultim me ekspertët e sigurisë dhe faqet anësore të djepit janë te krijuara me një pëlhurë te butë për qarkullimin sa të mirë të ajrit.

Pikat Kryesore

 • I përshtatshëm për foshnjet nga 0 – 6 muajsh (Maksimumi 8 kg)
 • Lëkundje e butë elastike e ngjashme me lëvizjen qetësuese të një karroce
 • Djepi është i lehtë për t’u lëkundur me dorë ose me këmbë
 • Një pëlhurë e butë ndihmon  ajrosjen dhe lejon fëmijës një gjumë të sigurt
 • Të gjitha materialet janë të sigurta dhe jo të dëmshme ndaj lëkurës së foshnjës tuaj, të çertifikuara sipas Standartit OEKO-TEX 100, Class 1 për produktet e fëmijëve
 • Ju jep mbikëqyrje të sigurt të foshnjës tuaj
 • Djepi është i lehtë për t’u lëvizur nëpër shtëpi
 • Djepi është shumë i qëndrueshëm dhe ka këmbë të forta që nuk rrëshqasin
 • Djepi është i lehtë për tu montuar dhe gjithçka që ju nevojitet është e përfshirë në paketim
 • Djepi është i lehtë për t’u palosur
 • Djepi i palosur është vetëm 13 cm i lartë
 • Dysheku i djepit lahet në lavatrice me temperaturë të lartë (60 ° C)
 • Një dyshek është i përfshirë

Materialet:

 • Pëlhura kryesore, pëlhura rrjetë dhe mbushja: 100% poliester
 • Mbulesa e dyshekut: 100% pambuk
 • Këmbët: dru, çelik dhe baza e poshtme me plastikë
 • Dysheku: shkumë polieteri

Pesha dhe dimensionet:

 • Pesha e djepit: 6 kg
 • Dysheku: 36 x 72 cm
 • Djepi i montuar: 58 x 79 x 65 cm

Shënim: Mos vendosni asnjë dyshek tjetër në djep.

Ka stok

+
 • Djep Për Bebe - I Bardhë

  42,300 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Djep Për Bebe - I Bardhë

   42,300 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Sht 24 – Sht 24
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   BabyBjorn

   Mosha

   0- 6 muajsh

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories