Djep- Babyzen YOYO

Marka

37,900 L

Brand:  
BabYzen

Djepi nga BabyZen është projektuar për të siguruar rehati maksimale për fëmijën tuaj që në ditët e para të jetës. Dhe për ju, lehtësi maksimale në transport! Është super i lehtë, peshon vetëm 3 kg. Kjo do t’ju lejojë të lëvizni shpejt, duke e vendosur dhe shkëputur nga korniza me lehtësi ekstreme. Sa bukur të jesh në gjendje të lëvizësh fëmijën tënd pa rrezikuar ta zgjosh nga gjumi! Dysheku i përfshirë në karrocë është i realizuar me materiale të ajrosshme ashtu si guaska e jashtme dhe kapaku të cilët janë projektuar dhe krijuar për të lejuar ajrin të kalojë lirshëm. Kapaku mund të hapet me 2 pozicione të zgjatshme sipas nevojave.

I veçantë sepse:

 • Është ultra i lehtë, peshon vetëm 3 kg!
 • Është ultra kompakt, i ndashëm në dy guaska për ruajtje optimale.
 • Dyshek i ajrosshëm me trashësi 4.5 cm
 • Guaskë gjysmë e ngurtë dhe mbështjellëse këmbësh
 • Xhepa të brendshëm për ruajtjen e sendeve të dobishme
 • Pëlhurë kundër ujit dhe rrezeve të dëmshme UV (UPF 50+)

*Djepi përputhet me karrocat Yoyo2 dhe Yoyo+. Përshtatësit e karrocës janë të përfshirë në paketim.

Të dhëna teknike:

 • Përmasat e djepit të hapur: 78cm x 44cm x 46cm
 • Përmasat e djepit të palosur: 48cm x 44cm x 30cm
 • Pesha: 3 kg
  Hurry up! Sale end in:
+
 • Djep- Babyzen YOYO

  37,900 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Djep- Babyzen YOYO

   37,900 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Tet 06 – Tet 06
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   BabYzen

   Ngjyra

   Bliss Olive, Toffee, Stone, Taupe

   Mosha

   0- 6 muajsh

   SKU: N/A Category: Tag:
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories