Djep i kompletuar – Bugaboo Bee 6

Marka

33,500 L

Brand:  
Bugaboo

Kompleti i djepit Bugaboo Bee 6 përfshin bazën e djepit për t’i dhënë fëmijës tuaj mbështetjen dhe komoditetin që i nevojitet gjatë muajve të parë të jetës së tij.  Ajo përfshin pëlhurën e djepit, dyshekun, përparësen dhe përshtatësit për instalim të lehtë në Bugaboo Bee 6. Është i përshtatshëm për t’u përdorur që nga momenti i lindjes së foshnjës.

Çfarë përfshihet:

 1. Bazë
 2. Dorezë mbajtëse
 3. Pjata e poshtme
 4. Përshtatës i pasëm
 5. Tekstil i mbështjellur (mbulesa anësore)
 6. Mbulesë stuhie për pjesën e mbështjellur (platformë)
 7. Dyshek i plotë

Të dhënat teknike:

 • Palosja kompakte me dy pjesë: 94,7 x 35 x 14,5 cm
 • Palosja me një copë: 77 x 35 x 27,5 cm
 • Larja: Në cikël 30°C
 • Materialet dhe pëlhura e brendshme: 100% poliester

 

 

  Hurry up! Sale end in:
+
 • Djep i kompletuar - Bugaboo Bee 6

  33,500 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Djep i kompletuar - Bugaboo Bee 6

   33,500 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Mar 26 – Mar 26
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Bugaboo

   Ngjyra

   Black

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close

   Close
   Navigation
   Categories