Djepi mamaRoo Sleep

Marka

55,200 L

Brand:  
4moms

Një djep “i zgjuar” me 5 lëvizje unike, me melodi qetësuese  për një gjumë të qetë edhe të gjatë

Djepi mamaRoo Sleep është një djep “i zgjuar” i komandur me anë të një aplikacioni dhe që ndihmon  vogëlushët tuaj të bëjnë një gjumë të qetë dhe të gjatë. Qetësoni dhe rehatoni vogëlushët tuaj në këmbanën e gjumit 4moms mamaRoo me kërcimin e saj natyror dhe lëvizjet, tamam natyrale, ashtu sikurse prindërit. Djepi përmban 5 lëvizje unike lëkundëse (udhëtim me makinë, valë, kangur, lëkundje pemësh dhe rock-a-bye) dhe 5 mundësi shpejtësie për të gjetur kombinimin e përsosur që i pëlqen vogëlushëve tuaj.

Vogëlushët tuaj mund të luajnë me një nga 4 opsionet e zhurmës (shi, oqean, tifoz dhe shh). Të gjitha kontrollet dhe modifikimet ju mund ti bëni nëpërmjet aplikacionit inteligjent në telefonin tuaj. Djepi mamaRoo Sleep siguron një sipërfaqe të qëndrueshme dhe të sheshtë gjatë gjumit  që plotëson  “Udhëzimet e gjumit të sigurt”  nga AAP, për të sapolindurit.

Çfarë e bën kaq të vyer:

 • Mundëson 5 lëvizje unike natyrale
 • Melodi qetësuese  për një gjumë të qetë edhe të gjatë
 • I rrethuar me anë rrjete për mjedis të sigurtë gjumi
 • Kontrollet dhe modifikimet ju mund ti bëni nëpërmjet aplikacionit inteligjent
 • Modifikohet lartësia duke e ulur ose ngritur
 • Lidhet me Bluetooth

S’ka stok

 • Djepi mamaRoo Sleep

  55,200 L

  Rezervo një telefonatë

  •  Transporti & Kthimet

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Na pyesni

   Djepi mamaRoo Sleep

   55,200 L

   Na pyesni

     ... vizitorë  po e shikojnë dhe e kanë parë

     Ndaje me miqtë
   Garantuar nga Bee KidsTrust

   Një djep “i zgjuar” me 5 lëvizje unike, me melodi qetësuese  për një gjumë të qetë edhe të gjatë

   Djepi mamaRoo Sleep është një djep “i zgjuar” i komandur me anë të një aplikacioni dhe që ndihmon  vogëlushët tuaj të bëjnë një gjumë të qetë dhe të gjatë. Qetësoni dhe rehatoni vogëlushët tuaj në këmbanën e gjumit 4moms mamaRoo me kërcimin e saj natyror dhe lëvizjet, tamam natyrale, ashtu sikurse prindërit. Djepi përmban 5 lëvizje unike lëkundëse (udhëtim me makinë, valë, kangur, lëkundje pemësh dhe rock-a-bye) dhe 5 mundësi shpejtësie për të gjetur kombinimin e përsosur që i pëlqen vogëlushëve tuaj.

   Vogëlushët tuaj mund të luajnë me një nga 4 opsionet e zhurmës (shi, oqean, tifoz dhe shh). Të gjitha kontrollet dhe modifikimet ju mund ti bëni nëpërmjet aplikacionit inteligjent në telefonin tuaj. Djepi mamaRoo Sleep siguron një sipërfaqe të qëndrueshme dhe të sheshtë gjatë gjumit  që plotëson  “Udhëzimet e gjumit të sigurt”  nga AAP, për të sapolindurit.

   Çfarë e bën kaq të vyer:

   • Mundëson 5 lëvizje unike natyrale
   • Melodi qetësuese  për një gjumë të qetë edhe të gjatë
   • I rrethuar me anë rrjete për mjedis të sigurtë gjumi
   • Kontrollet dhe modifikimet ju mund ti bëni nëpërmjet aplikacionit inteligjent
   • Modifikohet lartësia duke e ulur ose ngritur
   • Lidhet me Bluetooth

    

   Marka

   4moms

   Close
   Kategoritë
   Close SHPORTA BEE
   Close Lista e dëshirave
   Parë së fundmi Close
   Close

   Close
   Bee Kids
   Categories