Djepi Stokke blu e errët

Marka

34,600 L

Brand:  
Stokke

Djepi Stokke blu e errët i përshtatshëm vetëm për Stokke Xplory. Mund të rregullohet në lartësi midis 45-70 cm dhe të bartet me doreza. Kur rripat nuk përdoren, ato mund të futen në xhepa në pjesën e brendshme të djepit. Mund të lëkundet duke e instaluar në dysheme ose në sipërfaqe tjetër të ngurtë. Sidomos për këtë, pajisjet për djepin përfshijnë një dorezë në formë D.

Ka 2 xhepa për një shishe për fëmijë, lodra ose gjëra të tjera të vogla. Rripat e sigurimit përbëhen nga rripat e belit dhe të shpatullave. Pjesët e pëlhurës përbëhen nga poliester i papërshkueshëm nga uji, ndërsa të gjitha kapakët janë të lëvizshëm, gjë që mundëson larjen e tyre.

Karakteristikat:

 • I përshtatshëm vetëm për Stokke Xplory
 • Mund të rregullohet në lartësi midis 45-70 cm
 • Ngjyra blu e errët

S’ka stok

 • Djepi Stokke blu e errët

  34,600 L

  Rezervo një telefonatë

  •  Transporti & Kthimet

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Na pyesni

   Djepi Stokke blu e errët

   34,600 L

   Na pyesni

     ... vizitorë  po e shikojnë dhe e kanë parë

     Ndaje me miqtë
   Garantuar nga Bee KidsTrust

   Djepi Stokke blu e errët i përshtatshëm vetëm për Stokke Xplory. Mund të rregullohet në lartësi midis 45-70 cm dhe të bartet me doreza. Kur rripat nuk përdoren, ato mund të futen në xhepa në pjesën e brendshme të djepit. Mund të lëkundet duke e instaluar në dysheme ose në sipërfaqe tjetër të ngurtë. Sidomos për këtë, pajisjet për djepin përfshijnë një dorezë në formë D.

   Ka 2 xhepa për një shishe për fëmijë, lodra ose gjëra të tjera të vogla. Rripat e sigurimit përbëhen nga rripat e belit dhe të shpatullave. Pjesët e pëlhurës përbëhen nga poliester i papërshkueshëm nga uji, ndërsa të gjitha kapakët janë të lëvizshëm, gjë që mundëson larjen e tyre.

   Karakteristikat:

   • I përshtatshëm vetëm për Stokke Xplory
   • Mund të rregullohet në lartësi midis 45-70 cm
   • Ngjyra blu e errët
   Marka

   Stokke

   Close
   Kategoritë
   Close SHPORTA BEE
   Close Lista e dëshirave
   Parë së fundmi Close
   Close

   Close
   Bee Kids
   Categories