Mbulesë shiu – Doona

Marka

4,900 L

Brand:  
Doona

Për shiun e radhës që do të vijë!

Për shkak të çantës së saj kompakte mbajtëse, ju mund ta mbani gjithmonë në dorë mbulesën e shiut për karrocat tuaja Doona. Ai ngjitet shpejt dhe lehtë duke aplikuar teknikën ‘Snap-On’.

Mbulesa premium është e pajisur me një zinxhir të madh në pjesën e përparme për ta patur të thjeshtë qasjen tek të vegjlit tuaj të voglin në ç’do moment që do nevojitet.

Karakteristikat: 

 • Mbulesë shiu transparente
 • Hapje e gjerë me zinxhir për akses të shpejtë dhe të lehtë
 • Materiale të sigurta për fëmijë
 • Vrima anësore ventilimi
 • Shtojcë e lehtë me kapëse
 • Çanta kompakte e transportit e përfshirë

S’ka stok

 • Mbulesë shiu - Doona

  4,900 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Mbulesë shiu - Doona

   4,900 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Doona

   Based on 0 reviews

   0.00 Overall
   0%
   0%
   0%
   0%
   0%
   Be the first to review “Mbulesë shiu – Doona”

   Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

   Reviews

   There are no reviews yet.

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories