Dritë nate me bateri Ariu

Marka

5,100 L

Brand:  Pabobo

Drita e natës Pabobo Lumicolor, e modeluar sipas një ariu polar, ndryshon ngjyrën në varësi të nuancës së objektit që vendoset. Efekti i kameleonit që ndryshon ngjyrën funksionon si një efekt shtesë i lezetshëm në lojërat gjatë ditës, ndërsa natën ariu polar mund të vendoset për të riprodhuar një dritë të zbehtë relaksuese. Kur ngarkohet plotësisht, pajisja funksionon si një dritë gjumi deri në 24 orë dhe është e mundur të planifikoni që drita të fiket automatikisht pas 45 minutash. Drita LED me efikasitet energjie nuk nxehet ose nxehet, kështu që mund ta vendosni në shtrat nën batanije nën krahun tuaj për të fjetur.

Karakteristikat:

 • Ndryshon ngjyrën sipas platformës
 • Sipërfaqe me ndjesi të butë
 • Ndizet deri në 24 orë
 • Fikja automatike (45 min)
 • Dritë LED me efikasitet energjetik
 • Nuk nxehet nga sipërfaqja
 • Kabllo karikimi mikro-USB i përfshirë

Të dhënat teknike:

 • Përmasat: 8 x 8 x 15 cm
 • Materiali: PVC
 • Rekomandimi për moshën: 0+

S’ka stok

 • Dritë nate me bateri Ariu

  5,100 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Dritë nate me bateri Ariu

   5,100 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Pabobo

   Mosha

   +0 muajsh

   SKU: 3760125262260 Categories: , Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories