Dritë & Projektor me bateri Aqua effect Blue

Marka

7,500 L

Brand:  Pabobo

Projektori dhe drita e  gjumit që funksionon me bateri luan muzikë qetësuese për fëmijën dhe projekton panoramikë ujore në muret dhe tavanin e dhomës së fëmijëve. Projektori ka tre faza që ndryshojnë gradualisht që mbështesin ritmin e gjumit dhe gjumit të fëmijës. Ka dy tinguj të ndryshëm dhe periudhë programesh prej 20 ose 40 minutash. Drita LED me efikasitet energjie nuk nxehet dhe është e sigurt për t’u përdorur në dhomën e fëmijëve.

Karakteristikat:

 • Pasqyron një panoramikë nëujore
 • Dy tinguj të ndryshëm dhe me sensor për kapjen e zhurmave
 • Dy llojë programesh prej 20 dhe 40 minutash
 • Dritë LED me efikasitet energjetik
 • Nuk nxehet nga sipërfaqja
 • Një ide shumë e bukur dhuratë për të shoqëruar

Të dhënat teknike:

 • Punon me 3 x bateri AA (nuk përfshihen)
 • Përmasat: 27 x 27 x 11 cm
 • Pesha: 0.5 kg
 • Materiali: plastikë ABS
 • Rekomandimi për moshën: 0+

S’ka stok

 • Dritë & Projektor me bateri Aqua effect Blue

  7,500 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Dritë & Projektor me bateri Aqua effect Blue

   7,500 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Pabobo

   Mosha

   +0 muajsh

   SKU: 3760125261867 Categories: , Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories