Dushi magjik Shark Tribe Khaki

Marka

4,100 L

Brand:  
SunnyLife

Vera është më argëtuese me produktet e SunnyLife të sjella me shumë dashuri nga Bee Kids! Kënaquni në dushin magjik të spërkatës me fryrje Google Eye Shark Tribe. Vjen me një përshtatës zorrësh që i përshtatet shumicës së zorrëve.  Ai spërkat ujë nga koka e tij dhe falë madhësisë merret kudo. Ofron argëtim pafund për fëmijë si në kopështin e shtëpisë sikurse në plazh. Vjen i bërë nga material PVC të qëndrueshme, jo toksike dhe pa ftalate.

Karakteristikat:

 • Dush magjik spërkatës
 • Me dizajn në formë peshkaqeni
 • Fëmijët do shijojnë çdo moment në plazh ose në kopështin e shtëpisë
 • Bërë nga material PVC të qëndrueshme, jo toksike, pa ftalate 

Të dhënat teknike:

 • Përmasat: 120 x 68 x 40 cm

 

S’ka stok

 • Dushi magjik Shark Tribe Khaki

  4,100 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Dushi magjik Shark Tribe Khaki

   4,100 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   SunnyLife

   Based on 0 reviews

   0.00 Overall
   0%
   0%
   0%
   0%
   0%
   Be the first to review “Dushi magjik Shark Tribe Khaki”

   Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

   Reviews

   There are no reviews yet.

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories