Dylbi

Marka

2,200 L

Brand:  
EurekaKids

Jeni gati për të eksploruar? Këto dylbi janë projektuar posaçërisht për t’u përdorur nga fëmijët kureshtarë dhe aventurierë, duke filluar nga mosha +6 vjeç. Janë shumë të qëndrueshme dhe rezistente ndaj goditjeve. Përshtaten në mënyrë perfekte sa i përket madhësisë dhe janë shumë komode për t’u mbajtur. Bashkërisht vjen lecka pastruese, çanta dhe dhe udhëzuesi i vendosjes.

Karakteristikat:

 • Dylbi me fokus fiks, 4x
 • Janë rezistente ndaj goditjeve
 • Zhvillon imagjinatën dhe shkathtëson fëmijët
 • Përshtaten perfekt për fëmijët

Të dhënat teknike:

 • Mosha: +6 vjeç
 • Përmasat: 16.1 x 14.9 x 5.5 cm

 

S’ka stok

 • Dylbi

  2,200 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Dylbi

   2,200 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   EurekaKids

   Mosha

   +6 vjeç

   SKU: 8435404817381 Categories: , Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories