Dyshek loje me harqe Trixie

Marka

18,900 L

Brand:  Trixie

Dyshek loje për vogëlushët, i butë, i rehatshëm dhe argëtues. Në dy harqet mbi tapetin varen tre lodra të këndshme me disa funksione: një pasqyrë, një unazë për mishin e dhëmbëve, një unazë druri, një rrake, një pjesëz me letër të zhurmshme dhe detaje të tjera tërheqëse për fëmijët.

Karakteristikat:

 • Dyshek loje argëtues me dy harqe dhe tre lodra argëtuese
 • Ka sipërfaqe të butë dhe të rehtashme
 • Stimulon shqisat nëpërmjet lojës
 • I përshtatshëm për forcimin e muskujve të qafës dhe kurrizit gjatë qëndrimit me bark
 • Mund të lahet në lavatriçe me 30 gradë
 • Mosha: 0 +

Të dhënat teknike:

 • Diametri: 100 cm
  Hurry up! Sale end in:
+
 • Dyshek loje me harqe Trixie

  18,900 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Dyshek loje me harqe Trixie

   18,900 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Dhj 10 – Dhj 10
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Trixie

   Dizanji

   Mr. Fox, Mr. Lion, Mr. Polar Bear, Mrs. Elephant, Mrs. Rabbit

   SKU: N/A Categories: , , Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories