Libër i butë – Mësimet E Para

Marka

3,200 L

Libër i butë me një mori aktivitetesh për të zgjuar shqisat e të vegjëlve tuaj. Ata do të argëtohen pamasë duke numëruar elementët në secilën faqe dhe do adhurojnë figurat me ngjyra të ndezura dhe me kontraste. Libri përmban disa aktivitete për t’u eksploruar nga vogëlushët tuaj: një dorezë të ngurtë me 3 rruaza të lëvizshme, një pjesë kërcitëse e fshehur në faqen e parë si dhe dy pjesë super të buta për të qetësuar mishrat e dhëmbëve. Argëtohuni së bashku me vogëlushët tuaj duke eksploruar të gjitha faqet e këtij libri ndërkohë që zbuloni kafshë, ngjyra dhe tinguj të ndryshëm.

Karakteristikat:

 • Libri i butë për vogëlushë
 • Zhvillon aftësitë motorike dhe shqisa si prekja, shikimi dhe dëgjimi
 • Përmban edhe dy pjesë super të buta silikoni për të qetësuar mishrat e dhëmbëve
 • Aktivitet argëtues dhe edukativ që do të adhurohet nga vogëlushët

Të dhënat teknike:

 • Përmasat: 19.5 x 2.5 x 14 cm
 • Mosha: +3 muajsh

Ka stok

+
 • Libër i butë - Mësimet E Para

  3,200 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Libër i butë - Mësimet E Para

   3,200 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Mar 30 – Mar 30
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Sophie La Girafe

   SKU: 3056562308037 Categories: , , , Tag:
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories