Krijo – Hëna dhe Toka

Marka

1,500 L

Brand:  
4M

Një lojë argëtuese dhe edukuese për fëmijët e moshave duke filluar nga +8 vjeç. Box Robot do tju argëtojë pafund. Fëmijët falë seti kreativ nga 4M, do të jenë në gjendje të krijojë një model të Tokës dhe Hënës. Përmban të gjitha materialet e nevojshme, si dhe udhëzimet.

Karakteristikat: 

 • Lojë argëtuese dhe edukuese
 • Mbështet zhvillimin e imagjinatës dhe aftësitë njohëse
 • Mbështet zhvillimin e logjikës dhe aftësive të shkëlqyera motorike;

Të dhënat teknike:

 • Mosha: +8 vjeç
 • Përmasat: 22 x 6 x 17 cm

S’ka stok

 • Krijo - Hëna dhe Toka

  1,500 L

  Rezervo një telefonatë

  •  Transporti & Kthimet

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Na pyesni

   Krijo - Hëna dhe Toka

   1,500 L

   Na pyesni

     ... vizitorë  po e shikojnë dhe e kanë parë

     Ndaje me miqtë
   Garantuar nga Bee KidsTrust

   Një lojë argëtuese dhe edukuese për fëmijët e moshave duke filluar nga +8 vjeç. Box Robot do tju argëtojë pafund. Fëmijët falë seti kreativ nga 4M, do të jenë në gjendje të krijojë një model të Tokës dhe Hënës. Përmban të gjitha materialet e nevojshme, si dhe udhëzimet.

   Karakteristikat: 

   • Lojë argëtuese dhe edukuese
   • Mbështet zhvillimin e imagjinatës dhe aftësitë njohëse
   • Mbështet zhvillimin e logjikës dhe aftësive të shkëlqyera motorike;

   Të dhënat teknike:

   • Mosha: +8 vjeç
   • Përmasat: 22 x 6 x 17 cm
   Marka

   4M

   Mosha

   +8 vjeç

   Barkodi: 4893156032416 Kategoritë: , Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close SHPORTA BEE
   Close Lista e dëshirave
   Parë së fundmi Close
   Close

   Close
   Bee Kids
   Categories