Pulovër me mëngë të gjata – Eccentric grey

Marka

7,055 L

Brand:  The bonnie mob

Pulovër me mëngë të gjata e bërë me 95% pambuk organik dhe 5% kashmir.

Fëmijët do duken shumë bukur me këtë pulovër me mëngë të gjata, e cila ofron ngrohtësi dhe butësi maksimale falë materialeve përbërëse. Mund të kombinohet në mënyrë të përkryer me tuta, kapuçë dhe triko për një veshje të rehatshme për fëmijët tuaj, pa pasur merakun e temperaturave të ulëta.

Karakteristikat:

 • Pulovër me mëngë të gjata për djem
 • Materiali përbërës lejon ajrosjen duke parandaluar mbinxehjen ose djersitjen
 • Pambuku organik është i shkëlqyeshëm për lëkurën delikate
 • Mund të lahet me makinë larëse në 30 gradë dhe nuk duhet të hekuroset. Lëreni në proces tharje natyrale

Të dhëna teknike:

 • Materiali: 95% pambuk organik i çertifikuar nga GOTS 5% kashmir
  Hurry up! Sale end in:
+
 • Pulovër me mëngë të gjata - Eccentric grey

  7,055 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Pulovër me mëngë të gjata - Eccentric grey

   7,055 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Qer 05 – Qer 05
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   The bonnie mob

   Certifikime

   Certifikuar nga GOTS

   Materiali

   95% Pambuk Organik dhe 5 Kashmir

   Mosha

   4-5 vjeç

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories