Triko me mëngë të gjata

Marka

7,055 L

Brand:  The bonnie mob

Triko me mëngë të gjata e bërë 95% prej Pambuku Organik i certifikuar nga GOTS dhe 5% nga Kashmiri

Fëmijët do duken shumë bukur me këtë triko me mëngë të gjata, e cila ofron ngrohtësi dhe super butësi falë materialit përbërës prej pambuku organik dhe kashmirit. Është po aq e butë si nga jashtë dhe nga pjesa e brendshme, mjafton ta prekni dhe do ta ndjeni butësinë dhe ngrohtësinë që ofron. Mund të kombinohet në mënyrë të përkryer me tuta, kapuçë dhe Hoodie për një veshje të rehatshme për fëmijët tuaj, pa pasur merakun e temperaturave të ulta. Dizajni me viza me nuanca ngjyrë pink dhe me macen Sam në qendër do të adhurohet nga fëmijët. Gjithashtu përbërja prej pambuku organik nuk irriton lëkurën e fëmijëve, edhe ato më delikatet.

Karakteristikat:

 • 95% prej Pambuku Organik i certifikuar nga GOTS
 • 5% nga Kashmiri super i butë
 • Materiali përbërës lejon ajrosjen duke parandaluar mbinxehjen ose djersitjen
 • Pambuku organik është i shkëlqyeshëm për lëkurën delikate
 • Dizajni me viza me nuanca ngjyrë pik dhe me macen Sam në qendër do të adhurohet nga fëmijët
 • Mund të lahet me makinë larëse në 30 gradë dhe nuk duhet të hekuroset. Lëreni në proces tharje natyrale

Të dhëna teknike:

 • Materiali: Pambuk organik dhe Kashmir
+
 • Triko me mëngë të gjata

  7,055 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Triko me mëngë të gjata

   7,055 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   The bonnie mob

   Certifikime

   Certifikuar nga GOTS

   Materiali

   95% Pambuk Organik dhe 5 Kashmir

   Mosha

   2-3 vjeç, 3- 4 vjeç, 4-5 vjeç

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories