Egg Cup Set

Marka

2,400 L

Brand:  Le Toy Van

Seti i Kupave të Vezëve Honeybake®, është perfekt për të inkurajuar lojën dhe mësimin imagjinativ . Janë bërë prej druri, nga Le Toy Van, dhe janë vlerësuar me disa çmime. Përmban 6 pjesë, 1 filxhan, një vezë,  një lugë, 2 copa buke. Kjo lojë është e përshtatshme për moshat +3 vjeç, për të promovuar ndërveprimin social dhe të mësuarit përmes lojës imagjinative.

Karakteristikat:

 • Aktivitet argëtues dhe edukues
 • Promovon ndërveprimin social dhe të mësuarit përmes lojës imagjinative
 • Projektuar në përputhje me standardet e sigurisë EN71 dhe ASTM
 • Certifikuar CE

Të dhënat teknike:

 • Mosha: +3 vjeç
 • Përmasat (kupa me vezë): 5,5 x 6 cm

 

S’ka stok

 • Egg Cup Set

  2,400 L

  Rezervo një telefonatë

  •  Transporti & Kthimet

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Na pyesni

   Egg Cup Set

   2,400 L

   Na pyesni

     ... vizitorë  po e shikojnë dhe e kanë parë

     Ndaje me miqtë
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Mosha

   +3 vjeç

   Marka

   Le Toy Van

   Close
   Kategoritë
   Close SHPORTA BEE
   Close Lista e dëshirave
   Parë së fundmi Close
   Close

   Close
   Bee Kids
   Categories