Lodër silikoni – Drenusha Fanfan

Marka

2,500 L

Drenusha Fanfan do tërheqë vëmëndjen e fëmijëve përmes njollave të bardha me kontrast të lartë dhe do të bëhet kështu një objekt lehtësisht i dallueshëm dhe familjar për ta. I pajisur me një bilbil që aktivizohet sa herë që shtypim apo shtrengojmë drenushën që shërben për të zhvilluar shqisën e dëgjimit duke e njohur fëmijën gjithashtu me konceptin shkak-pasojë. E butë dhe lehtësisht e kafshueshme, ndihmon në qetësimin e kruajtjes dhe dhimbjes tek mishrat gjatë fazës së daljes së dhëmbëve. Meqenëse është bërë prej 100% gome natyrale dhe 100% bojë ushqimore, është plotësisht e sigurtë për fëmijët. E lehtë dhe e përshtatshme për duart e vogla të tyre.

Karakteristikat:

 • Qetësues për mishrat e dhëmbëve
 • E realizuar me 100% gomë natyrale dhe bojë ushqimore
 • Fanfan argëton vogëlushët dhe zhvillon shqisat
 • Ideale për fazën e daljes së dhëmbëve
 • Lehtësisht për tu kapur dhe mbajtur nga duart e vogla të vogëlushëve

Të dhënat teknike:

 • Materiali: 100% gomë natyrale
 • Boja: 100% bojë ushqimore
 • Mosha: +0 muajsh

Ka stok

+
 • Lodër silikoni - Drenusha Fanfan

  2,500 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Lodër silikoni - Drenusha Fanfan

   2,500 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Nën 30 – Nën 30
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Sophie La Girafe

   Materiali

   Gomë 100% natyrale

   Mosha

   +0 muajsh

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories