Filxhan silikoni Dogs – Kafe

Marka

2,300 L

Brand:  
Liewood

Filxhani prej silikoni nga Liewood është krijuar posaçërisht për të inkurajuar fëmijët që të pijnë në mënyrë të pavarur. Me një dizajn tejet praktik dhe të sigurtë: me dy doreza anësore për t’u mbajtur lehtësisht nga duart e vogla dhe grykëzën për të pirë pa u lagur. Është shumë higjenik dhe mund të lahet si me ujë dhe sapun ashtu edhe në pjatalarëse.

Karakteristikat:

 • Filxhan silikoni me kapak hermetik, me doreza anësore dhe grykëz
 • Praktik dhe funskional
 • Nuk rrëshqet dhe nuk thyhet
 • Pastrohet lehtësisht, edhe në pjatalarëse
 • Mund të përdoret në mikrovalë me 65° dhe furrë deri në 230°
 • Mund të përdoret në ngrirje deri – 20°

Të dhëna teknike:

 • Materiali: 100% silikon ushqimor pa BPA
 • Përmasat: 7 x 10.5 x 12 cm
 • Kapaciteti: 160 ml

S’ka stok

 • Filxhan silikoni Dogs - Kafe

  2,300 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Filxhan silikoni Dogs - Kafe

   2,300 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories