Filxhan – Little Chums Dog

Marka

1,600 L

Brand:  Lässig

Filxhani Little Chums Dog është krijuar enkas për të inkurajuar fëmijët që të pijnë në mënyrë të pavarur. Me një dizajn tejet praktik dhe të sigurtë: me dy doreza anësore për tu mbajtur nga duart e vogla dhe grykëzën për të pirë lehtësisht pa u lagur. Është shumë higjenik dhe mund të lahet lehtësisht si me ujë dhe sapun ashtu edhe në pjatalarëse.

Karakteristikat:

 • Filxhan plastik me kapak hermetik, me doreza anësore dhe grykëz
 • Praktik dhe funskional
 • I veshur me një shtresë silikoni kundër rrëshqitjes
 • Pastrohet lehtësisht, edhe në pjatalarëse
 • Nuk është i përshtatshëm për përdorim në mikrovalë
 • Materiali: plastikë dhe silikon pa bpa, pvc dhe ftalate

S’ka stok

 • Filxhan - Little Chums Dog

  1,600 L

  Rezervo një telefonatë

  •  Transporti & Kthimet

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Na pyesni

   Filxhan - Little Chums Dog

   1,600 L

   Na pyesni

     ... vizitorë  po e shikojnë dhe e kanë parë

     Ndaje me miqtë
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Lässig

   Close
   Kategoritë
   Close SHPORTA BEE
   Close Lista e dëshirave
   Parë së fundmi Close
   Close

   Close
   Bee Kids
   Categories