Filxhan silikoni Peekaboo – Blu

Marka

2,200 L

Brand:  
Done by Deer

Filxhan silikoni hermetik, i krijuar për të ndihmuar të vegjlit teksa provojnë gllënjkat e para të ujit. Me 2 doreza anësore dhe kapakun me grykë, të vegjlit do ta kenë shumë të thjeshtë që të mësojnë të pinë vetë, si të rriturit! Kur fëmija të jetë gati, mund ta hiqni kapakun dhe ta përdorni si një gotë normale. Praktik, i sigurtë, jo i rrëshqitshëm dhe shumë i lehtë për t’u kapur. Filxhani është realizuar me silikon 100 %  ushqimor i cili është plotësisht i sigurtë për fëmijët dhe gjithashtu i përshtatshëm për t’u përdorur në mikrovalë, ngrirje ose pjatalarëse. 

Karakteristikat:

 • Fixhan silikon me kapak hermetik dhe grykëz
 • Nuk thyhet dhe nuk rëshqet
 • Kur fëmijët të rriten mund të përdoret pa kapak si një gotë normale
 • Mund të përdoret në mikrovalë, ngrirje dhe pjatalarëse
 • Rezistent në temperaturat nga -40°C deri në 230°C

Të dhëna teknike:

 • Materiali: 100% silikon ushqimor
 • Kapaciteti: 120 ml
 • Diametri: 6.5 cm
 • Lartësia: 9 cm

S’ka stok

 • Filxhan silikoni Peekaboo - Blu

  2,200 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Filxhan silikoni Peekaboo - Blu

   2,200 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Done by Deer

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories