Fletë ngjyrosjeje të para-vizatuara- Dyert e Vogla të Pupit

Marka

500 L

Brand:  
Djeco

Aktivitet i veçantë argëtues dhe krijues me ngjyrosje për fëmijët e moshave 6 deri më 11 vjeç. Seti përmban 8 fletë ngjyrosje të para-vizatuara në 4 dizajne të ndryshme, ku secili dizajn ka një seri ndarjesh të prera paraprakisht të cilat kur hapen zbulojnë një ngjyrë poshtë duke shtuar një dimension shtesë me ngjyrë dhe teksturë në veprën e përfunduar të artit. Dyert e Vogla të Pupit kanë një temë të lezetshme princeshe që zbulon një seri modelesh me ngjyrë rozë dhe vjollcë.

Karakteristikat

 • Mundëson aktivitete argëtuese dhe krijuese ngjyrosjeje
 • Ndihmon fëmijët në rritjen e krijueshmërisë dhe imagjinatës
 • Përmban 8 fletë me ngjyrosjeje të para-vizatuara
 • Përmban 4 dizajne të ndryshme
 • Ide dhurate shumë e bukur për festa ose ditëlindje

Të dhënat teknike:

 • Përmasa: 22 x 23 x cm
 • I përshtatshëm për moshat: 6- 11 vjeç

S’ka stok

 • Fletë ngjyrosjeje të para-vizatuara- Dyert e Vogla të Pupit

  500 L

  Rezervo një telefonatë

  •  Transporti & Kthimet

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Na pyesni

   Fletë ngjyrosjeje të para-vizatuara- Dyert e Vogla të Pupit

   500 L

   Na pyesni

     ... vizitorë  po e shikojnë dhe e kanë parë

     Ndaje me miqtë
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Djeco

   Gjinia

   Femra, Meshkuj

   Mosha

   6- 11 vjeç

   Close
   Kategoritë
   Close SHPORTA BEE
   Close Lista e dëshirave
   Parë së fundmi Close
   Close

   Close
   Bee Kids
   Categories