Ditar sekret – Oana

Marka

1,800 L

Brand:  
Djeco

Ruani mendimet dhe kujtimet tuaja në ditarin sekret të Oana-s! Kopertina ka një ilustrim të mrekullueshëm ndërsa kyçi në formë zemre (i pajisur me dy çelësa) i ruan 88 faqet e ditarit nga sytë kureshtarë. Stilolapsi është i pajisur me një bojë të veçantë të padukshme, e cila zbulohet vetëm kur ndriçohet nga drita e ndezur në kapakun e tij.

Karakteristikat:

 • Ditar me 88 faqe
 • Një kyç dhe dy çelësa
 • Në stilolaps magjik, shkrimi bëhet i dukshëm vetëm duke e ndriçuar me dritën që ndodhet në kapakun e tij
 • Llambë UV
 • Ide dhurate për ditëlindje
 • E përshtatshme për fëmijët mbi 6 vjeç

Të dhënat teknike:

 • Përmasat e fletores: 15.5 x 20 x 1.2 cm
 • Përmasat e stilolapsit: 13 x 0,5  cm
 • Punon me 3 bateri LR44 HD

S’ka stok

 • Ditar sekret - Oana

  1,800 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Ditar sekret - Oana

   1,800 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories