Çuç silikoni natyral +3 muajsh

Marka

1,500 L

Brand:  Nanobebe

Flexy soothers  vjen me dizajn ergonomik.  Butësia e tij përshtatet rreth hundës dhe mjekrës së foshnjës tuaj për të qëndruar në vend dhe për të parandaluar rënien e tij. I siguron foshnjës rehatinë maksimale dhe parandalon në mënyrë efektive acarimin falë ajrosjes. Flexy soothers është i butë dhe me formë të rrumbullakosur, që e bën këtë biberon fallco të përsosur për foshnjat që ushqehen me gji dhe të porsalindurit. Promovon zhvillimin e shëndetshëm oral dhe parandalon konfuzionin e thithkave.

Karakteristikat:

 • Bërë me silikon higjenik natyral
 • I përmbahet udhëzimeve të Akademisë Amerikane të Pediatrisë për biberona të sigurt
 • Promovon zhvillimin e shëndetshëm oral dhe parandalon konfuzionin e thithkave
 • I siguron foshnjës rehatinë maksimale dhe parandalon në mënyrë efektive acarimin

Të dhënat teknike:

 • Sasia: 2 copë
 • Mosha: +3 muajsh
 • Ngjyra: Teal

S’ka stok

 • Çuç silikoni natyral +3 muajsh

  1,500 L

  Rezervo një telefonatë

  •  Transporti & Kthimet

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Na pyesni

   Çuç silikoni natyral +3 muajsh

   1,500 L

   Na pyesni

     ... vizitorë  po e shikojnë dhe e kanë parë

     Ndaje me miqtë
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Nanobebe

   Ngjyrë

   Teal

   Mosha

   +3 muajsh

   Barkodi: 7290016628746 Kategoritë: , ,
   Close
   Kategoritë
   Close SHPORTA BEE
   Close Lista e dëshirave
   Parë së fundmi Close
   Close

   Close
   Bee Kids
   Categories