Libër aktiviteti i gjatë – Safari

Marka

3,800 L

Libër i gjatë me 2 anë për të stimuluar shqisat e të vegjëlve tuaj. Përfshin 12 faqe të ilustruara për të argëtuar vogëlushët me ngjyra, tekstura, zile dhe lodra të tjera të ”fshehura” për të zhvilluar vëzhgimin dhe prekjen. Libri ka dy anë, ana bardh e zi me kontraste dhe ngjyra të forta, është ideale për të stimuluar shikimin në muajt e parë të jetës, ndërsa ana me ngjyrë do të ndihmojë vogëlushët në zhvillimin e imagjinatës dhe prekjes imagjinatën.

Karakteristikat:

 • Libër i gjatë me 2 anë për të stimuluar shqisat
 • Përmban 12 faqe të ilustruara
 • Ngjyra të ndezura dhe me kontraste në njërën anë
 • Ngjyra më të buta dhe të ëmbla si dhe elemente të varura në anën tjetër
 • Libri mund të vendoset në tokë, të varet në krevat ose në këndin e lojrave
 • Aktivitet argëtues dhe edukativ që do të adhurohet nga vogëlushët
 • Mund të lahet lehtësisht në lavatriçe

Të dhënat teknike:

 • Përmasat (i hapur): 16 x 94 cm
 • Mosha: +0 muajsh

Ka stok

+
 • Libër aktiviteti i gjatë - Safari

  3,800 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Libër aktiviteti i gjatë - Safari

   3,800 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Nën 30 – Nën 30
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Sophie La Girafe

   SKU: 3056562308150 Categories: , , , Tags: ,
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories