Fole aktiviteti Ola Carlos / Sandy

Marka

16,800 L

Brand:  
Liewood

Foleja e aktivitetit Ola është bërë nga 100% pambuk organik dhe mund të përdoret si fole për fëmijë ashtu edhe si shtroje aktiviteti kur shpaloset. Ofron një mjedis ultra të butë, komod dhe të sigurtë për fëmijë. E bërë nga material cilësolor, lejon ajrosjen dhe nuk lejon mbinxehje. Dizajni plot stil dhe kombinimi unik i materialeve cilësore bën që vogëlushët tuaj të përjetojnë një ndjejnë të butë ngrohtësie dhe rehatie.

 • I jep foshnjës tuaj një ndjenjë mbrojtjeje, ngrohtësie dhe përkëdhelje
 • Bërë nga materiale cilësore dhe jo të dëmshme për vogëlushët
 • Vjen me një dizajn plot stil me printe krokodilash
 • Mund të përdoret edhe batanije aktiviteti kur hapet
 • Ambient qetësues për fëmijën
 • Është dhurata perfekte për të sapolindurit dhe foshnjet e vogla
 • Materiali: 100% pambuk organik
 • Përmasat: 65 x 27 cm

Ka stok

+
 • Fole aktiviteti Ola Carlos / Sandy

  16,800 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Fole aktiviteti Ola Carlos / Sandy

   16,800 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Dhj 05 – Dhj 05
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories