Kavanoz termik & lugë – Bear

Marka

2,600 L

Brand:  
3 Sprouts

Një zgjidhje e përkryer për të mbajtur ushqimin në temperaturën e dëshiruar edhe kur jeni jashtë shtëpie. Këto kavanoza ushqimi prej inoksi,  i mbajnë ushqimet të ngrohta deri në 6 orë dhe të ftohta deri në 8 orë. Me formën e rrumbullakët, peshën e lehtë, lugën e silikonit dhe printet e kafshëve, ky kavanoz do të adhurohet si nga fëmijët ashtu edhe nga prindërit. Pregatiteni vaktin në mëngjes dhe do ta keni gati në çdo moment të ditës.

Karakteristikat:

 • Ruan ushqimet të ngrohta për 6 orë dhe të ftohta për 8 orë
 • Lugë silikoni dhe kavanoz inoksi me lëndë të çertifikuara Pa BPA dhe pa ftalate
 • Dizajn i këndshëm me kafshë të ndryshme

Të dhënat teknike:

 • Përmasat: 8.9 x 12.7 cm
 • Materialet: 70% inoks, 20% polipropilen, 5% silikon, 5% polietilen
 • E sigurtë dhe jo e dëmshme për shëndetin e fëmijëve

Ka stok

+
 • Kavanoz termik & lugë - Bear

  2,600 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Kavanoz termik & lugë - Bear

   2,600 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Dhj 05 – Dhj 05
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Dimensions 10 × 11 × 10.5 cm
   Marka

   3 Sprouts

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories