Food Jar & Spork- Owl

Marka

2,600 L

Brand:  
3 Sprouts

E përkryer për t’i mbajtur  drekën në temperaturën e duhur, qoftë të nxehtë ose të ftohtë, vogëlushëve dhe fëmijëve tuaj. Këto kavanoza ushqimor prej inoksi të kategorisë ushqimore,  i mbajnë drekat e fëmijëve tuaj të ngrohta deri në 6 orë dhe të ftohta deri në 8 orë. Me dizajnin e tij të qëndrueshëm, të lehtë dhe me stampinin e bufit, ky kavanoz ushqimor do të adhurohet si nga fëmijët, por edhe nga prindërit, për lehtësinë e pregatitje së ushqimit.

Karakteristikat:

 • Mënyra e përsosur për të mbajtur drekën në temperaturën e saj optimale
 • Lehtësi në vendosje dhe marrje e ushqimit
 • Pa BPA dhe pa ftalate
 • Dizajn i këndshëm me kafshë të ndryshme
 • Mban të ngrohtë drekën deri në 6 orë ndërsa të ftohtë deri në 8 orë

Të dhënat teknike:

 • Përmasat: 8.9 x 12.7 cm
 • Materialet: 70% çelik inoks, 20% polipropilen, 5% silikon, 5% polietileni

S’ka stok

 • Food Jar & Spork- Owl

  2,600 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Food Jar & Spork- Owl

   2,600 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust

   E përkryer për t’i mbajtur  drekën në temperaturën e duhur, qoftë të nxehtë ose të ftohtë, vogëlushëve dhe fëmijëve tuaj. Këto kavanoza ushqimor prej inoksi të kategorisë ushqimore,  i mbajnë drekat e fëmijëve tuaj të ngrohta deri në 6 orë dhe të ftohta deri në 8 orë. Me dizajnin e tij të qëndrueshëm, të lehtë dhe me stampinin e bufit, ky kavanoz ushqimor do të adhurohet si nga fëmijët, por edhe nga prindërit, për lehtësinë e pregatitje së ushqimit.

   Karakteristikat:

   • Mënyra e përsosur për të mbajtur drekën në temperaturën e saj optimale
   • Lehtësi në vendosje dhe marrje e ushqimit
   • Pa BPA dhe pa ftalate
   • Dizajn i këndshëm me kafshë të ndryshme
   • Mban të ngrohtë drekën deri në 6 orë ndërsa të ftohtë deri në 8 orë

   Të dhënat teknike:

   • Përmasat: 8.9 x 12.7 cm
   • Materialet: 70% çelik inoks, 20% polipropilen, 5% silikon, 5% polietileni
   Dimensions 10 × 11 × 10.5 cm
   Marka

   3 Sprouts

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories