Footmuff YOYO

Marka

16,800 L

Brand:  
BabYzen

Mbulesë dimërore nga Babyzen, e krijuar për t’u përshtatur në mënyrë të përsosur në karrocën YOYO. I domosdoshëm për t’i mbajtur vogëlushët tuaj ngrohtë dhe të mbrojtur gjatë motit të ftohtë dhe me erë. Është e butë dhe me material cilësor për të shmangur humbjen e nxehtësisë sikurse e projektuar në mënyrë inovative me mbrojtje kundër papastërtisë.  YOYO mund të paloset me kapësen e bashkangjitur, duke lejuar që karroca juaj të mbetet kompakte dhe të vazhdojë të kursejë hapësirë ​​në shtëpi.

Karakteristikat:

 • Mbulesa është plotësisht e shkëputshme
 • Kapuç i kthyeshëm i integruar
 • Ajrosje për të kontrolluar nxehtësinë
 • Paloset tërësisht me karrocën
 • Përmban edhe një çantë të vogël transporti
 • Mbrojtje e brëndshme dhe e jashtme kundër papastërtisë
 • Përshtatet me karrocat YOYO dhe YOYO+
 • Heqja dhe ngjitja është shumë e lehtë

Të dhënat teknike:

 • Pesha: 740 gr
 • Përmasat: 90 x 40 cm
 • Materiali: 100 % poliestër e papërshkrueshme nga uji
 • Lahet në lavatriçe me 30°C
  Hurry up! Sale end in:
+
 • Footmuff YOYO

  16,800 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Footmuff YOYO

   16,800 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Dhj 12 – Dhj 12
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   BabYzen

   Footmuff YOYO

   Air France Blue, Aqua, Red, Toffee, Olive

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories