Forest animals – Stacker tower

Marka

4,800 L

Brand:  Le Toy Van

Petilou® Forest Stacker Tower nga marka britanike Le Toy Van ofron mundësi të pafundme për të mësuar dhe për të luajtur. Seti vjen me 9 pjesë dhe përmban një miush, një iriq, një ari, një dhelpër, një ketër, një lepur, një zog, një dre dhe një breshkë të gjitha prej druri. Argëtohuni bashkë me fëmijët tuaj duke i vënë kafshët njëra mbi tjetreën për të formuar ç’do herë një kullë të ndryshme. Kjo lojë argëtuese nxit zhvillimin e koordinimit sy-duar dhe aftësitë motorike ndërkohë që fëmijët njihen me kafshët simpatike të pyllit.

Karakteristikat:

 • Lodra argëtuese prej druri
 • Seti përbëhet nga 9 kafshë të ndryshme
 • Përfshin gjithashtu një çantë të vogël, perfekte për të marrë kafshët kudo me vete
 • Nxit zhvillimin e koordinimit sy-duar dhe aftësitë motorike
 • Të projektuara në përputhje me standardet e sigurisë EN71 dhe ASTM

Të dhënat teknike:

 • Mosha: +12 muajsh
 • Përmasat e çantës: 13 x 18 cm

S’ka stok

 • Forest animals - Stacker tower

  4,800 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Forest animals - Stacker tower

   4,800 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Le Toy Van

   Mosha

   +12 muajsh

   SKU: 5060023420877 Categories: , , , , Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories