Forklift Truck

Marka

15,980 L

Brand:  Plan Toys

Një lodër prej druri argëtuese për fëmijët e moshën nga +3 vjeç. Forklift Truck, ose në gjuhën popullore piruni,  do ti argëtojë fëmijët me orë të tëra duke ngarkuar dhe transportuar blloqet katrore prej druri. Ky aktivitet, edhe krijues, mund të shoqërohet nga prindërit ose gjyshërit. Dizajni dhe funksioni bazohen në një pirun të vërtetë. Doreza e pasme ndihmon në drejtimin e pirunit majtas dhe djathtas. Ashensori, pjesa e mekanzimit të lëvizzhëm, lëshon një tingull kur paleta që përmban kube druri lëvizet lart e poshtë. Është i bërë prej materiali druri të qëndrueshëm në ngjyrë natyrale. Kjo lodër është një ide e bukur dhurate për vogëlushët e apasionuar pas automjeteve.

Karakteristikat:

 • Lodër prej druri argëtuese për fëmijët e moshën nga +3 vje
 • Nxit imagjinatën krijuese
 • Mund të shoqërohet nga prindërit ose gjyshërit
 • Dizajni dhe funksioni bazohen në një pirun të vërtetë.
 • Është i bërë prej materiali druri të qëndrueshëm në ngjyrë natyrale
 • Ide e bukur dhurate për vogëlushët e apasionuar pas automjeteve.

Të dhënat teknike:

 • Përmasat: 18 x 29 x 22 cm
 • Pesha: 1.18 kg
 • Mosha: +3 vjeç

Ka stok

 • Forklift Truck

  15,980 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Forklift Truck

   15,980 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Qer 03 – Qer 03
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Plan Toys

   Mosha

   +3 vjeç

   Categories: , , , Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories