Fox 5 Complete Black- Desert Taupe

Marka

154,200 L

Brand:  
Bugaboo

Bugaboo Fox 5 Complete Black, Desert Taupe, vjen me një dizajn unik shasie dhe rrota të mëdha rezistente ndaj shpimit, në mënyrë që të mund ta drejtoni karrocën tuaj lehtësisht me një dorë nëpër çdo terren. Karroca e kombinuar Bugaboo Fox 5 është një version i rinovuar i karrocave shumë të njohura Fox 3! Fox 5 janë bërë nga më shumë se 50% materiale të biodegradueshme. Rrotullohet pa probleme dhe është e lehtë për t’u shtyrë edhe me një dorë nga ana e prindërve. Bugaboo Fox 5 është e përshtatshme për përdorim që nga lindja deri në 4 vjeç, dhe i përshtatet në mënyrë perfekte stilit të jetës moderne, duke ofruar njëkohësisht komoditet dhe  rehati maksimale për vogëlushët tuaj.

 • Praktike dhe e lehtë në manovrim në çdo terren
 • Rrota të mëdha, rezistente ndaj shpimit.
 • Gomat e përparme  rrotullohen 360 gradë
 • E lehtë për t’u shtyrë dhe manovruar me vetëm një dorë
 • Djep dhe dyshek të ajrosshëm dhe super të rehatshëm
 • Ofron komoditet dhe rehati maksimale
 • Plotësisht ergonomike
 • Mosha: 0-4 vjec
 • Pesha e karrocës: 10,4 -12,2 kg
 • Lartësia e sediljes: 59 cm
 • Lartësia e karrocës: 57-74 cm
 • Madhësia e montuar: 89 x 53 x 34 cm
 • Pëlhurat mund të lahen në lavatriçe në 30 gradë

 

Ka stok

+
 • Fox 5 Complete Black- Desert Taupe

  154,200 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Fox 5 Complete Black- Desert Taupe

   154,200 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Dhj 05 – Dhj 05
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Bugaboo

   Ngjyrë

   Desert Taupe

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories