Fox Cub Complete Black- Stormy Blue

Marka

116,500 L

Brand:  
Bugaboo

Bugaboo Fox Club është një karrocë me cilësi të lartë e krijuar për të përmbushur nevojat e prindërve modernë që kërkojnë stil, rehati dhe funksionalitet në një produkt. Bugaboo Fox Club përmban një dizajn elegant dhe modern me detaje lëkure sintetike dhe pëlhura premium. Karroca është e përshtatshme për mosha dhe faza të ndryshme të zhvillimit të fëmijës, falë aftësisë për ta kthyer atë në një sistem të plotë udhëtimi me shtimin e një ndenjëseje të përputhshme makine.

 • Praktike dhe e lehtë në manovrim në çdo terren
 • Dizajn elegant
 • Detaje lëkure sintetike dhe pëlhura premium
 • E lehtë për t’u shtyrë dhe manovruar me vetëm një dorë
 • Ofron komoditet dhe rehati maksimale
 • Plotësisht ergonomike
 • Pesha e karrocës: 9,6 – 11,2 kg
 • Kapaciteti i sediljes 22 kg
 • Në pozicion të hapur 86 x 60 x 107 cm
 • Lartësia e sediljes 56 cm

 

Ka stok

+
 • Fox Cub Complete Black- Stormy Blue

  116,500 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Fox Cub Complete Black- Stormy Blue

   116,500 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Dhj 12 – Dhj 12
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Bugaboo

   Ngjyrë

   Stormy Blue

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories