Furçë e butë silikoni

Marka

1,600 L

Brand:  
Kokoso Baby

Kjo furçë mrekullisht e butë për banjën e foshnjave është bërë nga silikoni i cilësisë së lartë dhe miqësor ndaj mjedisit për të masazhuar butësisht lëkurën e kokës së foshnjës dhe për të ndihmuar në heqjen e lëkurës së krisur gjatë larjes së flokëve.

 

 • E butë dhe qetësuese në lëkurën e kokës së foshnjës
 • Ndihmon në heqjen e butë të luspave të lëkurës
 • Stimulon qarkullimin e gjakut
 • Përshtatet lehtësisht në dorën tuaj
 • I përshtatshëm për të gjitha moshat, jo vetëm për foshnjat
 • Antibakterial dhe i lehtë për t’u pastruar
 • Pa BPA dhe hipoallergjik

 

 

Ka stok

+
 • Furçë e butë silikoni

  1,600 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Furçë e butë silikoni

   1,600 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Nën 30 – Nën 30
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Kokoso Baby

   Based on 0 reviews

   0.00 Overall
   0%
   0%
   0%
   0%
   0%
   Be the first to review “Furçë e butë silikoni”

   Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

   Reviews

   There are no reviews yet.

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories