Furçë për flokët Kokoso

Marka

1,600 L

Brand:  
Kokoso Baby

Furçë natyrale e sjellë nga marka Kokoso Baby, enkas për foshnjat dhe fëmijët e vegjël. Është perfekte për pastruar butësisht flokët dhe në të njejtën kohë të masazhoni butësisht skalpin delikat. Për ta mbajtur higjenikisht të pastër, furça vjen e shoqëruar nga  një qese mbrojtëse  për të mbajtur larg pluhurin.

Karakteristikat:

 • Furçë natyrale e sjellë nga marka Kokoso Baby
 • Enkas për foshnjat dhe fëmijët e vegjël
 • Perfekte për pastruar butësisht flokët
 • Shërben edhe masazhues i skalpit
 • Dhuratë e bukur për foshnjet

 

Ka stok

+
 • Furçë për flokët Kokoso

  1,600 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Furçë për flokët Kokoso

   1,600 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Dhj 05 – Dhj 05
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Kokoso Baby

   Based on 0 reviews

   0.00 Overall
   0%
   0%
   0%
   0%
   0%
   Be the first to review “Furçë për flokët Kokoso”

   Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

   Reviews

   There are no reviews yet.

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories