Garazhi i parkimit

Marka

17,300 L

Brand:  Plan Toys

Garazhi i parkimit PlanToys® është i pajisur me tre kate hapësirë ​​parkimi, një kullë ashensori dhe madje një helipad. Ky grup garazhi prej druri përfshin një figurë, makinë, stacion benzine dhe larje makinash. Thjesht shtoni imagjinatën dhe luani!

Fëmijët mund të përdorin ashensorin për të lëvizur makina në nivele të ndryshme, dhe pastaj t’i drejtojnë ato nëpër rampat në nivelin e tokës. Ata mund të mbushin makinën me gaz në pompat e karburantit ose të drejtojnë nëpër larje makinash. Parkimi i makinës me saktësi brenda vijave të bardha të hapësirave të parkimit do të ndihmojë në zhvillimin e koordinimit të syrit me dorë.

Për të shtuar më shumë argëtim dhe për të zgjeruar qytetin e tyre të ëndërruar, fëmijët mund të shtojnë një Helikopter, më shumë makina, ndonjë nga figurat e familjes PlanCity dhe grupe të tjera të PlanToys® Road & Rail.

Ka stok

 • Garazhi i parkimit

  17,300 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Garazhi i parkimit

   17,300 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Tet 04 – Tet 04
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust

    

   Marka

   Plan Toys

   Mosha

   +3 vjeç

   SKU: 8854740062277 Categories: , , Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories