Djep Gazelle S – Deep black

Marka

31,200 L

Brand:  
Cybex

Djepi Gazelle S është krevati i preferuar i vogëlushëve tuaj gjatë shetitjeve ose udhëtimeve me karrocë. Falë 2 përshtatësve të integruar në shasi dhe shufrës mbështetëse, djepi mund të fiksohet lehtësisht në karrocën tuaj Cybex Gazelle S. Përbëhet nga një dyshek memory – fresh, tenda e diellit XXL për mbrojtjen nga era dhe dielli me faktor mbrojtës SPF 50 +.

Karakteristikat:

 • Djep për karrocat Cybex Gazelle S
 • Përdoret nga lindja deri në 9 kile ( rreth 6 muaj)
 • Falë përshtatësve djepi mund të fiksohet lehtësisht me karrocën tuaj Priam
 • Dyshek memory-fresh
 • Tenda XXL ofron mbrojtje maksimale nga era dhe dielli si dhe ka faktor mbrojtës SPF 50 +
 • Dorezë mbajtëse e integruar
 • Veshje 100 % pambuku e ajrosshme

Të dhënat teknike:

 • Mosha: 0 – 6 muajsh
 • Pesha mbajtëse: Deri në 9 kg

Ka stok

 • Djep Gazelle S - Deep black

  31,200 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Djep Gazelle S - Deep black

   31,200 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Dhj 05 – Dhj 05
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Weight 4.9 kg
   Dimensions 86 × 46 × 62 cm
   Marka

   Cybex

   Mosha

   deri në 6 muajsh

   Ngjyrë

   Deep Black

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories