Gushore me mëngë – Little Water Swan

Marka

2,200 L

Brand:  Lässig

Gushore me mëngë të gjata për mbrojtje të gjithanshme ndaj spërkatjeve dhe lagies. Materiali i papërshkueshëm nga uji e bën këtë gushore të përshtatshme jo vetëm për momentet e ushqyerjes por edhe për seanca pikture dhe lojëra krijuese në shtëpi ose në çerdhe. Thjesht vishjani fëmijëve dhe lidheni butësisht në shpinë, tani argëtimi mund të fillojë!! Mëngët e gjata dhe xhepi i poshtëm i lejojnë fëmijët të kënaqen plotësisht me aktivitetet e tyre krijuese ose të vetëushqehen pa u shqetësuar, sepse rrobat e tyre do të qëndrojnë të pastra dhe të thata. Falë materialit të lehtë dhe kompakt, gushorja me mëngë të gjata zë pak hapësirë, mund të pastrohet me një peshqir dhe për këtë arsye është shoqëruesi i përsosur kur jeni në lëvizje.

Karakteristikat:

 • Gushore me mëngë të gjata Little Water Swan
 • Ofron mbrojtje të gjithanshme ndaj spërkatjeve dhe lagies
 • Falë lidhëses në shpinë i përshtatet masave të ndryshme
 • E përshtatshme për vogëlushët e moshave nga 6 deri në 24 muajsh
 • E çertifikuar me Standartin 100 OekoTex

Të dhënat teknike:

 • Materiali: 100% poliestër
 • Larja: Në lavatriçe me 40 °C
 • Përmasat: 80 x 0.2 x 36 cm

*Kujdes!! Gushorja nuk duhet të hekuroset!

S’ka stok

 • Gushore me mëngë - Little Water Swan

  2,200 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Gushore me mëngë - Little Water Swan

   2,200 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Lässig

   Mosha

   +6 muajsh

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories