Gushore me xhep Happy dots Powder

Marka

2,700 L

Brand:  
Done by Deer

Gushore me mëngë të gjata për mbrojtje të gjithanshme ndaj spërkatjeve dhe lagies. Materiali i papërshkueshëm nga uji i bën këto gushore të përshtatshme jo vetëm për momentet e ushqyerjes por edhe për seanca pikture dhe lojëra krijuese në shtëpi ose në çerdhe. Thjeshtë vishjani fëmijëve dhe lidhini butësisht në shpinë, tani argëtimi mund të fillojë! Mëngët e gjata i lejojnë fëmijët të kënaqen plotësisht me aktivitetet e tyre krijuese ose të vetëushqehen pa u shqetësuar, sepse rrobat e tyre do të qëndrojnë të pastra dhe të thata. Gushorja vjen edhe me një xhep të përparëm për mbajtje aksesorësh. Falë materialit të lehtë dhe kompakt, këto gushore me mëngë të gjata zënë pak hapësirë, mund të pastrohen me një peshqir dhe për këtë arsye janë shoqëruesi i përsosur kur jeni në lëvizje.

Karakteristikat:

 • Gushore e papërshkrueshme nga uji me mëngë të gjata
 • Ofron mbrojtje të gjithanshme ndaj spërkatjeve dhe lagies
 • Falë lidhëses në shpinë i përshtatet masave të ndryshme
 • Vjen edhe me një xhep të përparëm
 • E përshtatshme për vogëlushët e moshave nga 6 deri në 18 muajsh
 • E çertifikuar me Standartin 100 OekoTex

Të dhënat teknike:

 • Materiali: 100% poliestër
 • Larja: Në lavatriçe me 40 °C
 • Përmasa: 34 x 72 cm

Ka stok

+
 • Gushore me xhep Happy dots Powder

  2,700 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Gushore me xhep Happy dots Powder

   2,700 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Dhj 05 – Dhj 05
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Done by Deer

   Mosha

   6- 18 muajsh

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories