Gushore Peekaboo Elphee Powder (2 copë)

Marka

3,300 L

Brand:  
Done by Deer

Dy gushore super të rehatshme, Elphee Powder, në madhësi të njejtë. Mund të përdoren të dyja në rastet kur njëra nuk është pastruar. Ose sipas muajve mund të zgjidhni të përdorin njërën nga gusgoret.  Janë shumë të mira pasi ndihmojnë edhe në qëndrimin drejt gjatë kohës së ushqyerjes. Bërë me material silikoni ushqimor ato janë praktike, të adhurueshme nga vogëlushët dhe falë dizajnit nuk lejojnë lëngje apo ushqime të bien poshtë. Falë pjesës fleksibël tek qafa ato mund të përshtaten lehtësisht me madhësi të ndryshme.

Karakteristikat:

 • Seti përmban dy gushore me ngjyra të ndryshme
 • Bërë nga material 100% silikoni ushqimor
 • Jo i dëmshëm për fëmijët
 • Fleksibël dhe praktike
 • Rekomandohet përdorimi edhe për të porsalindurit
 • Me përmasa 27 x 19 x 4,5 cm

Ka stok

+
 • Gushore Peekaboo Elphee Powder (2 copë)

  3,300 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Gushore Peekaboo Elphee Powder (2 copë)

   3,300 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Sht 24 – Sht 24
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Done by Deer

   Mosha

   +0 muajsh

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories