Gushore silikoni Deer Friends – Gri

Marka

1,400 L

Brand:  
Done by Deer

Me këtë gushore praktike dhe të bukur, fëmija juaj qëndron i thatë dhe rrobat janë të sigurta sepse nuk i kalon lëngjet dhe i mbledh copat e ushqimit në një xhep të madh. Mund të vendoset dhe të hiqet lehtësisht falë mbylljes së rregullueshme me 7 vrima në lartësi të ndryshme dhe do të mund ta përdorni për një kohë të gjatë teksa fëmija juaj rritet. E realizuar me silikon 100 %  ushqimor, është plotësisht e sigurtë për fëmijën tuaj. Kjo gushore është gjithashtu jashtëzakonisht e lehtë për t’u pastruar, mjafton një leckë e lagur, ose mund ta vendosni direkt në pjatalarëse.

Karakteristikat:

 • Gushore silikoni 
 • E rehatshme dhe praktike
 • Përdoret për një kohë të gjatë falë mbylljes me 7 vrima
 • Material plotësisht i sigurtë për fëmijët
 • Mund të pastrohet me leckë të lagur ose mund ta lani në pjatalarëse

Të dhëna teknike

 • Përmasat:  27 x 19 x 4 cm
 • Materiali: silikon 100 % ushqimor, pa BPA
 • Mosha: 0 – 3 + vjeç

S’ka stok

 • Gushore silikoni Deer Friends - Gri

  1,400 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Gushore silikoni Deer Friends - Gri

   1,400 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Done by Deer

   Mosha

   +0 muajsh

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories