Unazë silikoni – Heart sage

Marka

2,000 L

Brand:  
Bibs

Unaza e dhëmbëve në formë zemre është  e përsosur për kujdesin ndaj mishrave, mbi të gjitha në fazën e daljes së dhëmbëve. Ka reliev të ndryshëm që  ndihmon në stimulimin e daljes së dhëmbëve dhe qetësimin e dhimbjeve dhe kruajtjes që në fazat e para të formimit të kicave.

Karakteristikat:

 • Qetëson dhimbjen dhe kruajtjen e mishrave të dhëmbëve
 • Perfekt për periudhën e daljes së dhëmbëve të rinj
 • I përsosur për stimulimin e shqisave
 • 100% pa BPA dhe ftalate
 • Material 100% i sigurtë
 • Projektuar dhe prodhuar në Danimarkë
 • Pastrohet me lehtësi me ujë të nxehtë dhe detergjent enësh
 • Formë e hapur për tu kapur lehtësisht nga duart e bebeve

Të dhënat teknike:

 • Mosha: 2 – 10 muajsh
 • Materiali: Termoplastikë ushqimore

Ka stok

+
 • Unazë silikoni - Heart sage

  2,000 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Unazë silikoni - Heart sage

   2,000 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Tet 06 – Tet 06
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Bibs

   Ngjyra

   Sage

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories