Hije xhami makine Dreambaby Insta-Cling® (2 copë)

Marka

1,600 L

Brand:  
Dreambaby

Hijet errësuese të xhamave të makinave Dreambaby Insta-Cling® janë një mënyrë fantastike, inovative për të mbrojtur të gjithë familjen nga rrezet e fuqishme UV të diellit gjatë vozitjes. Padiskutim ato janë të nevojshme kur ju keni fëmijë.  Seti vjen me dy copë dhe ofron Mbrojtje nga dielli UPF 50+. Vendoset me shumë lehtësi.

Karakteristikat:

 • Mbrojtje nga dielli UPF 50+
 • Ngjitet në xham
 • Nuk ka nevojë për thithje
 • Pjesa me rrjetë mund të ndihmojë në reduktimin e shkëlqimit në ditët me diell
 • Thjesht paloset në një qese
 • E lehtë për t’u ruajtur dhe e ripërdorshme

 

 

S’ka stok

 • Hije xhami makine Dreambaby Insta-Cling® (2 copë)

  1,600 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Hije xhami makine Dreambaby Insta-Cling® (2 copë)

   1,600 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Dreambaby

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories