Hoodie xhins

Marka

8,700 L

Brand:  The bonnie mob

Të vegjlit  do duken shumë bukur  dhe do rrethohen me ngrohtësi falë këtij Hoodie xhins shumë të bukur. Është i bërë me material 100 % pambuku i certifikuar GOTS. Mund të kombinohet  në mënyrë të përkryer me tutat, bluza dhe kapele për një veshje të rehatshme për të vegjlit tuaj, pa pasur merakun e temperaturave të ulta. Dizajni me panoramikë yjesh e bën shumë të këndshëm për të vegjlit, printuar me metodën ECO, që njëkohësisht nuk ka kimikate dhe mbron mjedisin. Ndërsa zinxhiri i përparëm e bën tejet funksional dhe praktik, ku veshja dhe heqja është e lehtë. Pjesa fundore, elastike, mundëson që ti qëndrojë pas trupit. Gjithashtu xhepat i mundësojnë të vegjëlve të mbajnë aksesorë ose lodra të vogla. Përbërja prej pambuku, përveç se ofron cilësi, lejon ajrosjen duke parandaluar mbinxehjen ose djersitjen. Nuk pengon aspak lëvizjen e vogëlushëve tuaj gjatë momenteve argëtuese.

Karakteristikat:

 • Është e bërë nga 100% pëlhurë pambuku
 • Materiali përbërës lejon ajrosjen duke parandaluar mbinxehjen ose djersitjen
 • Pambuku është i shkëlqyeshëm për lëkurën delikate
 • Veshje cilësore e cila do të zgjatë
 • Është e përshtatshme për vajza dhe djem
 • Veshja mund të lahet me makinë larëse në 30 gradë dhe nuk duhet të hekuroset. Lëreni në proces tharje natyrale

Të dhëna teknike: 

 • Materiali: 100% pëlhurë pambuku super të butë
 • Mosha: 6-12, 12-18, 18-24 muajsh
  Hurry up! Sale end in:
+
 • Hoodie xhins

  8,700 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Hoodie xhins

   8,700 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Qer 03 – Qer 03
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   The bonnie mob

   Mosha

   12- 18 muajsh

   Materiali

   100%  Pambuk Organik

   Certifikime

   Certifikuar nga GOTS

   Gjinia

   Uniseks

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories