Hop! Hop! Hop!

Marka

4,200 L

Brand:  
Djeco

Hop! Hop! Hop! një lojë argëtuese dhe e ardhurueshme nga fëmijët e moshës nga 4 deri në 8 vjeç. Bariu, delet dhe qeni duhet të kthehen në hambar përpara se era dhe uji të rrëzojnë urën. Një lojë bashkëpunimi ku lojtarët duhet të bashkojnë forcat për t’i çuar të gjitha delet të sigurta në hambar. Seti përfshin 1 hambar, 1 urë, 10 këmba urë, 9 dele, 1 bareshë, 1 qen, 1 shtyllë, 1 zar dhe 4 skena. Është një lojë perfekte  për 2 deri në 6 lojtarë dhe që zgjat rreth 15 minuta.

Rregullat e lojës janë të thjeshta. Fëmijët duhet të hedhin zarin dhe në bazë të figurës do lëvizin edhe delet. Sa i përket rregullave dhe udhëzimeve ato janë të përmbledhura në udhëzuesin e lojës, që është pjesë e setit.

Karakteristikat:

 • Hop! Hop! Hop! një lojë argëtuese dhe e ardhurueshme nga fëmijët e moshës nga 4 deri në 8 vjeç
 • Bariu, delet dhe qeni duhet të kthehen në hambar përpara se era dhe uji të rrëzojnë urën
 • Seti përfshin 1 hambar, 1 urë, 10 këmba urë, 9 dele, 1 bareshë, 1 qen, 1 shtyllë, 1 zar dhe 4 skena
 • Aktivitet argëtues dhe shkathtësues
 • Luhet me 2 deri në 6 lojtarë
 • Loja zgjat rreth 15 min

Të dhënat teknike:

 • Përmasat:  30 x 28 x 5 cm
 • Mosha: 4-8 vjeç

Ka stok

 • Hop! Hop! Hop!

  4,200 L

  Rezervo një telefonatë

  •  Transporti & Kthimet

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Na pyesni

   Hop! Hop! Hop!

   4,200 L

   Na pyesni

     Kohëzgjatja e dorëzimit të produktit: Tet 08 – Tet 08
     ... vizitorë  po e shikojnë dhe e kanë parë

     Ndaje me miqtë
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Djeco

   Mosha

   4- 8 vjeç

   Barkodi: 3070900084087 Kategoritë: , Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close SHPORTA BEE
   Close Lista e dëshirave
   Parë së fundmi Close
   Close

   Close
   Bee Kids
   Categories